Veškeré informace, novinky, recenze, aktuality, galerie... jsou pravidelně aktualizovány na našem facebooku.

NOVINKY

Veškeré informace a aktuality, rozpisy koncertů a akcí najdete primárně na našem facebooku nebo na našem blogu.

DISKOGRAFIE A MERCHANDISE

Seznam alb, merchandise a novinky najdete na našem facebooku nebo v sekci diskografie.

RECENZE

Recenze jsou publikovány na facebooku nebo je najdete na našem blogu.

KONCERTY

Aktuální rozpisy koncertů najdete na našem facebooku nebo budou zveřejněny na našem blogu.

ROZHOVORY

Odkazy na rozhovory jsou zveřejněny na našem facebooku nebo na našem blogu.

VIDEA

Videa a jejich odkazy najdete na našem facebooku nebo našem youtube kanálu.

KAPELA

Aktuální sestava kapely PAČESS.

KONCERTY


16.10.2020 - Brno - koncert zrušen


17.10.2020 - Svitavy - koncert zrušen


24.10.2020 - Pardubice - koncert zrušen


Podrobnosti o koncertech nalezenete zde

Kontakt

  •   +420 775 666 058

DISKOGRAFIE

Přehled a detailní popis alb, promo skladby a odkazy naleznete na našem facebooku.
Celý příběh se odehrává někdy někde a začíná bědováním starého sládka Franze Gerharda Bierbrauera (Morbivod) nad dlouhodobou skepsí k onomu řemeslu a nezdarem v jeho pivovarském domě. Toho času se sládkův syn Kryštof Bierbrauer (Khaablus) vrací od mistra řezbáře a v lese potká opilého mnicha (Blackosh), který ho pohostí bůčkem a pivem. Kryštof je omámen tím skvělým mokem a vypráví o něm otci, ten jej pošle do Trappistického kláštera, aby se lstí obeznámil s kouzlem vařiti to dokonalé pivo. Kryštof musí souhlasit s přísným režimem v klášteře a obrací se na víru, jinak nikdy nepronikne k onomu tajemství chutí. V klášteře se dostává k místnímu sládkovi (Zdeněk Černý) a pozorně mu naslouchá a pokorně žije dle hesla ORA ET LABORA. Kryštof přirostl klášternímu sládkovi k srdci, což irituje lstivého mnicha Vindicata (Pačess), který se ho chce zbavit. Jede do města a předá jeho otci, zázračnou bylinu. Otec časem začne churavět a Kryštof se vrací domů, aby na smrtelném loži od otce dostal zbytek zázračné byliny a pokračoval v jeho řemesle s nabitými znalostmi z kláštera. Kryštofovi se velice daří a jejich pivovarnický dům zažívá znovu renesanci. V tento čas však dostává zprávu, že jeho klášterní učitel umřel a on má uvařit pivo k oné tryzně. Odebere se na krátký čas zpět do kláštera a uvaří smuteční pivo. Vzpomene si na dar od svého otce a přidá bylinu do onoho piva. Vrací se domů a pokračuje ve svém řemesle. Po čase, až je pivo hotové a mniši jej začnou pít se všichni otráví a umírají jako otec Kryštofa. Zázračné byliny od Vindicata byly totiž otrávené.

PAČESS

Trapista
Materiál, který Pačess vytvořil, textově koresponduje s příběhy tradujícími se pod Liliovou horou, dominantou Pačessova rodného kraje. Nechte se spoutat tímto epickým koncepčním dílem plným legend o rytířích a pánech mocných rodů, obývající temný středověký hrad či o šířícím se moru v této částí jižní Moravy.

PAČESS

Monte Liliorum
Zoigl je pokračováním příběhu hrdiny alba Trapista, Kryštofa Bierbrauera, jenž musí opět čeliti rozmarům osudu, kdy beznaděj v štěstí a štěstí pak v zoufalství se může náhle kdykoliv obrátiti. A náhody se zkrátka stávají... Album o třech jednáních, kde pivo je radostí i strastí, kde láska není všemocná a lidské porozumění tím pravým pokladem.

PAČESS

Zoigl

AKTUÁLNÍ VIDEO

Lyrics video "Chramosil" z CD "Zoigl: Zugabe"